MARTEX

Producent folii i opakowań HDPE i LDPE

rekrutacja@martex.elk.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, zachęcamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail podany powyżej. Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości tytułu “Oferta pracy – Specjalista Utrzymania Ruchu”. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/-tkami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

KARIERA

Zapraszamy do zespołu firmy Martex – lidera w przetwórstwie tworzyw sztucznych! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od ponad 20 lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty.

Firma MARTEX poszukuje doświadczonego Specjalisty Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie niezawodności i sprawności maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Jeśli posiadasz szeroką wiedzę techniczną, umiejętność diagnozowania i naprawy usterek, a także chęć pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Wykonywanie okresowych przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

Monitorowanie wydajności maszyn i urządzeń w celu wykrycia usterek i awarii

Przeprowadzanie diagnoz technicznych i napraw maszyn i urządzeń

Utrzymywanie dokumentacji technicznej i raportowanie wykonanych działań

Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy urządzeń

Wdrażanie planów modernizacji i optymalizacji maszyn i urządzeń

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe jako Specjalista Utrzymania Ruchu lub w podobnej roli

Wykształcenie techniczne, preferowana specjalizacja w dziedzinie mechaniki lub automatyki

Znajomość zasad działania i obsługi różnego rodzaju maszyn i urządzeń produkcyjnych

Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych

Zdolność do czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja

Samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa

Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w trybie awaryjnym

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych

Pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym z nowymi technologiami

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu