MOPY

MOP ZÓŁTA MIKROFIBRA

Mop żółta mikrofibra posiada gąbkę szorującą, która pomaga w usuwaniu plam i innych zabrudzeń. Kurz i brud „przykleja” się do mopa a nie rozmazuje. Bardzo łatwo można z niego wypłukać brud. Dzięki uniwersalnej końcówce mopa nie mam problemu z dopasowaniem kija. Mop „żółta mikrofibra” nadaje się idealnie do: mycia podłóg( zwłaszcza drewnianych paneli i parkietów),zbierania rozlanych płynów- ponieważ skutecznie chłonie wodę, a także do odświeżenia dywanów oraz wykładzin.

MOP ŻÓŁTA MIKROFIBRA PŁASKI, OBROTOWY

Mop płaski, obrotowy żółta mikrofibra to prawdziwa innowacja w sprzątaniu! Posiada specjalnie zaprojektowany system obrotowego wyciskania bez moczenia rąk! Zestaw jest lekki i poręczny, a mechanizm ukryty jest w drążku – nie jest konieczne użycie pedału co zapewnia maksymalną wygodę. Jego dodatkowe zalety to automatyczne składanie mokrych skrzydełek do wyciskania, łatwość sprzątania nawet pod bardzo niskimi meblami i niezawodność żółtej mikrofibry. Wszechstronny – nadaje się do wszystkich powierzchni (płytki, panele, parkiet). Materiał 100% mikrofibry – dzięki temu mop jest chłonny, nie zostawia smug oraz nie wymaga użycia detergentów. Zestaw zawiera wiadro z systemem obrotowym, kij z podstawą automatycznie składającą się do wyciskania, wkład z żółtej mikrofibry.

MOP SZNURKOWY Z MIKROFIBRA

Doskonałej jakości mop sznurkowy zawierający mikrofibrę oraz bawełnę przeznaczony do czyszczenia powierzchni. Mop sznurkowy charakteryzuje się dokładnością i precyzją w czyszczeniu. Mop jest super chłonny, łatwo wchłania duże ilości wody, szybko schnie oraz łatwo się wyciska. Idealny do mycia podłóg, wycierania płynów oraz powierzchni ceramicznych.

MOP PASKOWY

Wzmocniona struktura pasków pozwala na dłuższe użytkowanie mopa. Paski w mopie są idealnie rozłożone- rozchodzą się na wszystkie strony, dzięki czemu myje się podłogę szybciej i dokładniej-bez rysowania jej. Materiał, z którego wykonany jest mop doskonale chłonie wodę. Pasuje do większości kijów.

MOP PŁASKI DO PŁYTEK

Dzięki specjalnym paskom usuwa trwałe i uporczywe zabrudzenia. Duża powierzchnia myjąca mopa pozwala na szybkie posprzątanie podłóg. Mop jest gruby co pozwala na czyszczenie nim miejsc wzdłuż ścian, gdzie często zbiera się brud i kurz. Umożliwia dotarcie do trudnodostępnych powierzchni (np.: pod łóżkiem, pod meblami).

MOP PŁASKI DO PODŁÓG DREWNIANYCH

Duża powierzchnia myjąca mopa pozwala na szybkie posprzątanie podłóg. Mop jest gruby, dzięki czemu czyści również miejsca wzdłuż ścian, gdzie często zbiera się brud i kurz. Umożliwia na dotarcie do trudnodostępnych powierzchni (np.: pod łóżkiem, pod meblami). Idealnie nadaje się do mycia drewnianych podłóg, jest wyjątkowo chłonny. W połączeniu z kijem teleskopowym marki Gosia mogę wyczyścić powierzchnie na wysokościach (np. okna dachowe, sufity).

MOP SZNURKOWY MP200

Kolor: Biały
Tworzywo: Bawełna
Waga: 200g
Mop sznurkowy w kolorze białym, wykonany został z bawełny. To najprostsze i jedno z najtańszych rozwiązań dla firmy i biura. Mop sznurkowy to akcesorium dla serwisu sprzątającego, którego zadaniem jest codzienne utrzymanie czystości. Mop bawełniany w dużym rozmiarze o wadze 200g znakomicie wchłania wodę i ściąga zabrudzenia i plamy z czyszczonych, płaskich powierzchni. Przeznaczony do pracy na sucho i mokro.

MOP SZNURKOWY MP300

Bardzo długi i gruby mop sznurkowy z bawełny. Waga 300gram, długość 30cm
Wysokiej jakości wymienna końcówka mopa sznurkowego
bawełna wzmocniona włóknem syntetycznym
uniwersalny gwint
nie powoduje zadrapań
nie pozostawia smug
bardzo wysoka absorbcja wody
skręcane sznurki dla zwiększonej efektywności mycia

MEGA MOP BAWEŁNIANY AMIGO

Duży mop bawełniany , uniwersalny gwint, nie pozostawia smug, bardzo wysoka absorbcja wody

MOP PŁASKI MIKROFIBRA

Mop płaski MIKROFIBRA 100% doskonale wchłania wodę, dzięki czemu myta powierzchnia pozostaje prawie sucha. Polecany szczególnie do mycia podłóg drewnianych i paneli.

MOP Z MIKROFIBRY EXTRA

Wkład Extra Mikrofibra 100% posiada dodatkowo czerwone paski szorujące.
Jest to kompromis pomiędzy jakością a ceną.
Jest to bardzo dobrej jakości produkt w dobrej cenie.
Mop doskonale zbiera kurz i zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc takich jak narożniki czy krawędzie podłóg.
Idealny do mycia wszystkich rodzajów podłóg.

MOPY PRZEMYSŁOWE

Wysokiej jakości mopy przeznaczone do intensywnego mycia dużych powierzchni. Mopy przemysłowe są wtrzymalsze od tradycyjnych mopów oferowanych do użytkowaniu w domu. W ofercie posiadamy dwa rodzaje mopów. Stelaże płaskie, które charakteryzują się tym, że mopy są w nie wsuwane. Stelaże tzw. zwis, mają klipsy do kturych przyczepiane są mopy posiadające tasiemki po obu stronach (nie muszą mieć kieszeni).

KIJE

KIJE DO MOPÓW, MIOTEŁ, ZAMIATACZY.
KIJE UNIWERSALME ORAZ KIJE NIETYPOWE.

WIADRA DO MOPÓW

Nowoczesne, pojemne i wytrzymałe. Posiada duży i wygodny wyciskacz do mopów. Umożliwia wyciskanie mopa z dużą siłą – wiadro się nie złamie i nie przewróci.

MOPY

ZAMIATACZE

ZMIOTKI

WIADRA

KOSZE NA ŚMIECI

RĘKAWICE

KUCHNIA

ŁAZIENKA

ŚCIERKI

Login

Reset Your Password